Opening Hours

Mon-Sat: 9:00 A.M - 5:00 PM Sun: Closed

Book Appointment

Your perfect smile is a click away!

Pytania i opis kuracji

OPIS KURACJI TABLETKAMI PORONNYMI ZNAJDUJĘ SIĘ TAKŻE W OPAKOWANIU

Na samym wstępie chcielibyśmy powiedzieć, że nasz zestaw tabletek poronnych daje blisko 100% pewności, że niechciana ciąża zostanie przerwana. Zestaw tabletek skomponowany jest w taki sposób, że obie substacje Mifepristone i Cytotec współpracują, dając pewność usunięcia ciąży. Jesli oba leki zostaną zastosowane osobno, szansa spadnie o kilkanaście procent. Dawkowanie leków , które mamy w asortymencie zostało skonsultowane z lekarzami w trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentek. Zestaw tabletek poronnych, który oferujemy:

  •  3 tabletki – 600 mg Mifepristone
  • 8 tabletek Cytotec

Aborcja lekami poronnymi czyli przywracanie miesiączki to zabieg, który można wykonać w domu bez osób trzecich, jednak warto aby ktoś czuwał nad osobą podczas kuracji. Czas kuracji to 2 dni. W pierwszym dniu nalezy przyjąc 3 tabletki Mifepristone, popijając wodą. Działanie Mifepristone nie jest odczuwalne dlatego można wykonywać wszelkie czynności lub iść do pracy.

Po około 24 godzinach należy umieścić 4 tabletki leku Cytotec pod język. Kiedy Cytotec będzie rozpuszczany należy połykać ślinę, która powoli bedzie transportowała lek do żołądka. W przypadku kiedy pigułki nie rozpuszczą się całkowicie, ich resztę nalezy popić wodą.

Po trzech godzinach należy  powtórzyć to samo z kolejnymi 4 tabletkami Cytotec. 

Podczas drugiego dnia zabiegu mogą wystąpić objawy takie jak: bóle brzucha, krwawienie, biegunka.

Krwawienie  ustępuje w drugim dniu kuracji, jednak może zdażyć się że będzie trwało do 3 dni. Należy jednak pamiętać, że krwawienie musi wystąpić, gdyż jest konieczne przy poronieniu.

Jeśli pacjętka jest w początkowym stadium ciąży kuracja powinna przebiegać lżej – bez silnych objawów.

Jeśli kuracja będzie przebiegać boleśnie można przyjąc lekki przeciwbólowe jednak nalezy pamiętać, że nie można brać leków rozkurczowych takich jak Nospa. Proponujemy Apap.

4 dni po wzięciu pierwszej pigułki należy pojść na usg w celu zapewienia, że ciąża została usunięta. Lekarz nie jest  w stanie rozpoznać, że zażyłyście pigułki poronne.

W przypadku kiedy ciąża nie została usunieta można powtórzyć kuracje po tygodniu. Jednak taka sytuacja nigdy nam się nie zdażyła.

FAQ –  PIGUŁKI WCZESNOPORONNE

 

1. Który tydzień ciąży jest ostatecznym na wzięcie tabletek poronnych?

Wszelkie zalecenia oraz lekarze informują, że leki poronne można brać do 12 tygodnia ciąży

2. Czy istnieje ryzyko krwotoku oraz wizyty w szpitalu?

Nasze tabletki wczesnoporonne zaliczanę są do specyfików bezpiecznych, nie wyłowujących powikłań, jednak warto aby podczas kuracji lekami poronnymi znajdowała się przy nas osoba, która zaregowałaby kiedy zdarzy nam się zasłabnąć. Zapewniamy, że nasze leki są lekami sprowadzonymi w oryginalnych opakowaniach z holenderskiej hurtowni.

3. Czego nie można jeść w trakcie kuracji?Podczas kuracji należy uważać na ciężkostrawne posiłki oraz nalezy unikać uzywek takich jak alkohol, kawa, narkotyki czy papierosy. Nalzezy także pić ok 2,5 l wody dziennie

FAQ NAPISANE WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH, AUTOR TEKSTU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DECYZJE KLIENTÓW

Tabletki poronne